Carl Jung
První a nejlepší skutečné víno bez alkoholu

Kde koupit nealkoholické víno


V obchodech a řetězcích

V obchodních řetězcích je někdy sehnat dealko víno Carl Jung pořádná fuška. Píšete nám, že zaměstnanci prodejen Vás občas přesvědčují, že nealko víno vůbec neexistuje, natož aby jej dokonce vedli. Nenechte se odradit, v označených prodejnách by toto víno mělo být. Pokud přesto máte s nákupem vín Carl Jung v obchodní síti problém, budeme Vám vděčni za každou informaci (pozitivní i negativní zkušenosti), která nám pomůže dostupnost vín zlepšit. Moc děkujeme!

V dobrých restauracích

konečně k obědu víno bez strachu o čistou hlavu

Řada restaurací nabízí dealkoholizovaná vína, ovšem řada ještě tento produkt nezavedla. Pokud ho ve Vaší restauraci nenabízejí a rádi byste ho tam měli, dejte nám vědět, pokusíme se je oslovit.

Pohodlně a výhodně na webu

Nejpohodlněji a nejvýhodněji koupíte nealko vína na webu

Kromě našeho obchodu přímo na těchto stránkách (kterýžto vám doporučujeme protože má kompletní sortiment, výhodné balíčky a dopravu zdarma od 3000,-Kč), můžete dealkoholizovaná vína Carl Jung zakoupit také on-line v několika spolehlivých e-shopech, nejlépe na napojka.cz nebo rohlik.cz

Kde vám nealko víno chybí?

emptyframe.480x320.jpg

Nenalezli jste dealkoholizovaná vína Carl Jung ve svém oblíbeném obchodě nebo restauraci? Dejte nám vědět a naše obchodní oddělení se postará o to, aby se tyto vynikající produkty dostaly i k Vám.